Hydroscand nabízí kompletní řadu kvalitních hydraulických a průmyslových hadic, hydraulických koncovek a dalších řešení pro přenos kapalin pro všechna průmyslová odvětví od zemědělství přes stavebnictví až po nakládání s odpady. S více než 50 lety zkušeností se Hydroscand stal jedním z průkopníků ve výrobě a prodeji v této oblasti a našim cílem je stát se lídrem na trhu díky vývoji a inovativním řešením a tak předběhnout potřeby trhu z hlediska produktivity, kvality a životního prostředí.

 

Máme více než 25.000 položek skladem díky našim centrálním skladům v Novém Jičíně a Stockholmu, proto jsme schopni nabídnout také bezkonkurenční rychlost dodání.

 

Naše společnost je certifikovaná dle ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás:

NovinkyHYDRAULICKÉ
HADICE

Náš široký sortiment vysokotlakých hadic je vhodný pro aplikace s normálním až extrémně vysokým tlakem,vysokým cyklickým zatížením i vysokými teplotami. Svoje využití najdou v oblastech jako je hydraulika, vysokotlaké mytí, vedení chemikálií, plynů nebo aplikace sprejových barev.

Chci zjistit více

PRŮMYSLOVÉ
HADICE

Všechny naše průmyslové hadice jsou navrženy tak, aby vyhovovaly velmi specifickým aplikacím. Zejména je lze použít k přepravě kapalin, jako je voda, olej, benzín, potraviny, ale i pára, plyn, abrazivní a suché materiály i chemikálie.

Chci zjistit více

© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)